Home      Budżet Obywatelski

Wyniki głosowania na zadania do Przedszkolnego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018

Komisja Konsultacyjna ustaliła wyniki głosowania rodziców w Przedszkolu Miejskim nr 43  z Oddziałami Integracyjnymi w Sosnowcu  na zadania do Przedszkolnego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

Najwyższą liczbę głosów w wyniku głosowania uzyskał projekt nr 3 pt.: „Nowa piękna szatnia”

W dniu 02.10.2017r. Komisja Konsultacyjna Przedszkola Miejskiego Nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi w Sosnowcu,  w/s Przedszkolnego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018 sporządziła listę pozytywnie zaopiniowanych zadań do PBO w Przedszkolu Miejskim Nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi  w Sosnowcu:

1.    „Zakup dekoracji ściennych wspomagających rozwój dzieci”

2.    „Zakup pomocy dydaktycznych”

3.    „Nowa piękna szatnia”

4.    „Zakup zabawek aktywizujących”

5.   „Nowe zabawki dla przedszkola”